Wywiad z zespołem SAGA

pre_1436045459__saga

AMP: Możecie przedstawić się osobom, które was jeszcze nie znają?

SAGA: Jesteśmy trzyosobową grupą z gatunku EDM, w której skład wchodzą osoby różnych narodowości: z Korei, Chin oraz Japonii. Za cel, jako zespół obraliśmy sobie zjednoczenie całego świata z muzyką.

Kevin: Jestem Kevin, pochodzę z Chin. Jestem wokalistą oraz zajmuję się pisaniem tekstów piosenek.

Ramy: Nazywam się Ramy . W zespole jestem wokalistką.

Rio: Tutaj Rio! Moim ojczystym krajem jest Japonia. W SAGA jestem producentem oraz DJ’em.

AMP: Powiedzcie, czy macie swoje ulubione miejsca w Europie, do których chcielibyście powrócić?

SAGA: Jeśli chodzi o Europę, to uwielbiamy francuskie miasta Lyon i Montpellier oraz Wiedeń, który jest stolicą Austrii… a tak naprawdę mamy zbyt dużo miejsc, które lubimy. Mamy nadzieję, że szybko do nich powrócimy!

AMP: Opiszcie proszę muzykę, którą wspólnie tworzycie.

SAGA: Rodzajem muzyki wokół, której się skupiamy jest elektroniczna muzyka taneczna (EMD), którą próbujemy łączyć z elementami muzyki azjatyckiej. Ciągle eksperymentujemy z muzyką i próbujemy czegoś nowego.

AMP: Czy są jacyś sławni muzycy, których podziwiacie?

SAGA: Oczywiście, taką osobą dla nas jest Michael Jackson. To on nauczył nas, jak wykorzystywać muzykę, aby za jej pośrednictwem wyrażać miłość do świata.

AMP: Występowaliście już kilkakrotnie w Polsce, zatem co o niej już wiecie?

SAGA: Znamy Fryderyka Chopina, który był wybitnym polskim kompozytorem i pianistą. Bardzo cenimy jego twórczość.

AMP: Zdradźcie proszę wasze plany na przyszłość.

SAGA: Mamy bardzo dużo planów związanych z Koreą Południową i Japonią, o których więcej będziemy mówić wkrótce.

AMP: Opiszcie w paru słowach pozostałych członków zespołu.

SAGA: Rio jest niesamowicie zabawną i szaloną osobą. Ramy jest bardzo śliczną i silną kobietą, natomiast Kevin w wielu sytuacjach potrafi zachować zimną krew.

AMP: Którą piosenkę uznajecie za najlepszy wybór dla osoby, która chce zapoznać się z waszą muzyką?

SAGA: Jednogłośnie stwierdzamy, że piosenka „Together”, ze względu na to, że ten utwór ma dla nas wyjątkowe znaczenie, ponieważ teledysk do niego stworzyliśmy wspólnie z fanami z całego świata.

 

AMP: Jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście obecnie nie byli muzykami w zespole?

SAGA: Kochamy muzykę do tego stopnia, że nie wyobrażamy sobie obecnie naszego życia bez niej. Wydaje nam się, że nie moglibyśmy wtedy przeżyć.

AMP: Mieliście sporo problemów z koncertem, który ma się odbyć 5 lipca br. w Polsce. Zmienił się również organizator. Możecie nam coś o tym powiedzieć?

SAGA: Cóż, to długa historia. Jednak chcemy, aby fani znali prawdę, więc wytłumaczymy co się wydarzyło. Poprzedni organizator zorganizował sprzedaż biletów na wydarzenie bez jakiejkolwiek umowy. Powiedzieliśmy tylko, że możemy w tym dniu dać koncert i czekaliśmy na kontrakt, jednak nigdy go nam nie przesłano, a sprzedaż biletów trwała dalej, nawet kiedy prosiliśmy o jej wstrzymanie. Wtedy nagle ogłoszono, że koncert jest odwołany, a pieniądze nie zostały nikomu zwrócone. Z racji, że wiele osób kupiło już wcześniej bilet i oczekiwało na koncert, postanowiliśmy zorganizować nasz występ we współpracy z innym organizatorem. Było nam ciężko z tym, że nasi kochani fani musieli przechodzić przez takie zamieszanie, naprawdę nam przykro. Jednak wynieśliśmy z tego doświadczenia bardzo dużo i w przyszłości będziemy mądrzej i bardziej starannie wybierać organizatora, tak aby nie zawiódł ani nas, ani naszych fanów i żebyśmy podczas występu mogli dać z siebie wszystko. Bardzo chcielibyśmy przeprosić naszych fanów za zaistniałą sytuację oraz podziękować za okazane wsparcie.

 

AMP: Chcielibyście coś przekazać naszym użytkownikom oraz waszym fanom z Polski?

SAGA:   Dziękujemy za całe wsparcie, które nam okazujecie na każdym kroku. Postaramy się dać z siebie wszystko, specjalnie dla Was! Do zobaczenia na koncercie!

Dodaj komentarz