Wywiad z Wing Works

Jesteście fanami visual kei, ale nie słyszeliście jeszcze o Wing Works? A czy pamiętacie Lolitę23Q? Wing Works to nic innego jak solowy projekt RYO:SUKE z tego właśnie zespołu! RYO:SUKE jest bardzo zainteresowany przyjazdem do Polski, dlatego też postanowiliśmy przeprowadzić z nim wywiad. Zapraszamy również do bliższego zapoznania się z jego twórczością i mamy nadzieję, że uda mu się do nas przyjechać i spotkać z fanami!

Poniżej znajdziecie wywiad oraz krótką biografię!

ng3jvm

AMP: Cześć! Czy mógłbyś przedstawić siebie i swój koncept AND:ROID?

Wing Works: Jestem AND:ROIDEM, który przybył do czasów teraźniejszych z Tokio roku 2033, kiedy to cały świat jest już na skraju upadku. Niosę ze sobą wiadomość „rozpal swojego ducha”.

AMP: Co byś chciał przekazać poprzez swoją muzykę?

WW: Poprzez hasło „Rozpal swojego ducha” chciałbym wszystkim powiedzieć, aby żyli z całych sił i pełną piersią, aby pochwycić jak najwspanialszą przyszłość.

AMP: Jak byś opisał „hybrid shock music”, którą grasz? Czy osobiście preferujesz muzykę rockową czy elektroniczną?

WW: Kiedy komponuję, moją myślą przewodnią jest połączenie metal core’u z elektroniką, staram się w tym też zawrzeć coś unikalnie japońskiego. Oba gatunki uwielbiam tak bardzo, że nie potrafię pomiędzy nimi wybrać; stąd też narodził się mój własny styl.

AMP: Kim są twoi ulubieni muzycy?

WW: Są to The Prodigy, Marilyn Manson, Limp Bizkit, Korn, Skrillex, Attack! Attack! i Pleymo. Muzykiem, którego niesamowicie podziwiam za to, kim jest, jest Miyavi.

AMP: Występowałeś już w Europie. Jak wrażenia?

WW: Zagrałem koncerty w Paryżu i w Szwajcarii i było naprawdę niesamowicie! Uwielbiam to, że europejska publika reaguje o wiele żywiej i goręcej od japońskiej.

AMP: Z czym ci się kojarzy Polska?

WW: Z Bałtykiem, Chopinem i Kopernikiem.

AMP: Dopiero co wyszedł twój najnowszy singiel „Ravve of my Eternity”, promujący go teledysk zawiera angielskie tłumaczenie. Czy starasz się, aby twoja muzyka dosięgnęła też zagranicznych odbiorców? Czy planujesz ponownie przyjechać do Europy?

WW: „Ravve of my Eternity” to punkt wyjścia w moim postanowieniu, aby zaprezentować WING WORKS i moją muzykę całemu światu. Poszukuję teraz możliwości, aby ponownie odwiedzić Europę, bardzo chcę przyjechać jeszcze raz!

AMP: Gdybyś mógł zagrać koncert naprawdę gdziekolwiek, gdzie chciałbyś zagrać?

WW: Jako WING WORKS chciałbym wystąpić w każdym kraju. Nieważne, czy miałby to być jakiś mały koncert, niewielki konwent czy festiwal, i tak chciałbym wystąpić.

AMP: Z kim chciałbyś zagrać wspólny koncert?

WW: Myślę, że za swoje największe marzenie mógłbym uznać zagranie koncertu z Miyavim.

AMP: Wziąłeś udział w nagrywaniu albumu „V-ANIME ROCKS”. Jakie są twoje ulubione anime?

WW: Najbardziej lubię Neon Genesis EVANGELION, Rewolucjonistkę Utenę i Elfen Lied.

AMP: Gdybyś mógł się stać którąś z postaci z anime, filmów czy seriali, kogo byś wybrał i dlaczego?

WW: Chciałbym być Kaworu Nagisą z Evangeliona i kierować Evangelionem jednostką 06. Uważam jednostkę 06 za niesamowicie piękną maszynę.

AMP: Co ma teraz w planach WING WORKS?

WW: W czerwcu na iTunes pojawi się mój singiel „Burn your soul”, w lipcu wydam swój szósty singiel „Ikaros”, w grudniu będę miał swój koncert w Shinjuku ReNY. Od 10 czerwca na iTunes będzie można również  kupić mój singiel „Ravve of my Trinity”. Dodatkowo otwieram właśnie swój fanklub „Winger”, do którego mogą przyłączyć się fani z całego świata.

AMP: Jakaś wiadomość dla Asian Music Polska i polskich fanów?

WW: Dziękuję wam za zainteresowanie kulturą japońską! Bardzo chciałbym wystąpić w Polsce. Wyczekuję z niecierpliwością spotkania z wszystkimi moimi Wingers! „Rozpalcie swojego ducha!”

sgoo4g

BIOGRAFIA:

WING WORKS to solowy projekt RYO:SUKE znanego głównie z Lolity23Q. Projekt został utworzony w październiku 2012 roku, a już w grudniu RYO:SUKE wydał swój pierwszy album zatytułowany „Star Gazer Memory„. Już niecały miesiąc później zagrał swój pierwszy solowy koncert. Do tej pory oprócz albumu wydał jeszcze pięć singli, spośród których najnowszy nazywa się „RAVVE OF MY TRINITY„, a już w tym miesiącu na iTunes będzie można dostać jego kolejny singiel „Burn your soul„. RYO:SUKE do tej pory wystąpił dwukrotnie w Europie i zachęcony reakcją fanów, bardzo chciałby przyjechać ponownie, tak więc na pewno mamy dużo szanse na jego koncert w Polsce!

efnudc

Oficjalna strona internetowa: https://wingworks-official.com/

Oficjalny kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/wingworksofficial

Dodaj komentarz