21 września w warszawskiej Progresji odbył się koncert zespołu UP10TION (업텐션). Grupa odwiedziła Polskę w ramach swojej pierwszej europejskiej trasy koncertowej.

Przed koncertem fani mieli okazję wziąć udział w fan-sign oraz selfie evencie. Chłopaki uroczo pozowali do zdjęć, nie obyło się bez emocji i przytulania. Zespół skradł serca polskiej publiczności już od samego początku.

Koncert był pełen energii i dynamicznych choreografii tanecznych. Nie mogło zabraknąć hitów jak „Candyland”, „Attention”, czy „So, Dangerous”. Chłopaki w przerwach żartowali z fanami, opowiadali o pysznych polskich potrawach, a nawet próbowali mówić po polsku! Nasze „tupanie” na koncertach k-popowych, robi się już coraz bardziej znane i oczywiście pojawiło się również tym razem. Zespół wydawał się tym bardzo rozbawiony i również dołączył do zabawy, naśladując fanów na scenie.

Jak to na koncertach bywa, nie obyło się bez kilku zabawnych wypadków. Kuhn i Xiao zaliczyli wpadkę z rozerwaniem spodni na scenie, co szybko zostało zauważone.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobał!

fot. Martyna Łukomska, Anna Roterman

22688106_134619677190880_4520035060631102891_n Dziękujemy Beyond ENT za możliwość relacjonowania wydarzenia. Nie zapomnijcie zaobserwować organizatorów na Instagramie, żeby w przyszłości nie przegapić żadnego koncertu!

Dodaj komentarz