Solowa europejska trasa BIGONE

Daeil powraca do nas już 1 września jako BIGONE. Będziecie mogli zobaczyć go na żywo w warszawskim Voodoo Club. Organizacją koncertu zajmuje się Beyond ENT.

★ Niespodzianka ★

Dodatkowo organizowane są warsztaty taneczne, które poprowadzi nie kto inny, a Daeil we własnej osobie! Liczba uczestników i biletów jest ograniczona, dlatego radzimy się pospieszyć!

BIGONE dał się wcześniej poznać polskim fanom jako Daeil (대일) – były członek zespołu 24K. W grupie 24K zadebiutował 6 września 2012 roku. W styczniu 2016 roku odbył się ich pierwszy europejski koncert. Dwa tygodnie po powrocie z Polski Daeil zdecydował się jednak zawiesić działalność w 24K. Od 2014 Daeil był również związany z wytwórnią VMC, dzięki której mógł wydać najpierw kilka klipów, a w końcu oficjalnie zadebiutować solo jako BIGONE.

Jego pseudonim, BIGONE, wziął się od jego imienia: 대 (Dae) oznacza duży, a 일 (Il) oznacza jeden. Imię to nadał mu jego dziadek, ponieważ chciał by jego wnuk robił wielkie rzeczy w swoim życiu.

BIGONE jest znany również ze swoich tanecznych umiejętności. To on między innymi stworzył choreografię do piosenki 24K – „Hey you” czy też „U R So Cute”. Chętnie współtworzy z innymi artystami, a od lutego 2017 oficjalnie pracuje jako instruktor tańca w Alive Dance Studio.

Więcej informacji o europejskiej trasie BIGONE znajdziecie na kanałach społecznościowych organizatora – Beyond ENT, którzy zajmują się organizacją wydarzeń i koncertów k-popowych w Europie.

Dodaj komentarz