NOCTURNAL BLOODLUST – biografia

nb

NOCTURNAL BLOODLUST to pochodzący z Japonii zespół grający w nurcie visual kei, w którego muzyce obecne są również typowo rockowe i heavy metalowe brzmienia.

Zespół założony został w roku 2009 przez basistę Masę oraz gitarzystę Cazquiego. Później do zespołu dołączył wokalista Hiro, drugi gitarzysta Daichi oraz perkusista Natsu. Niedługo po wydaniu swoich pierwszych nagrań, dzięki ciężkim brzmieniom, szalonym występom oraz interesującym elementom wizualnym, NOCTURNAL BLOODLUST zawładnęli japońską i międzynarodową visualową sceną muzyczną.

Dużym osiągnięciem zespołu było zorganizowanie przez nich koncertu, który odbył się 22 maja w cieszącym się uznaniem EX THEATER ROPPONGI. Podczas tego show, NOCTURNAL BLOODLUST dali zapowiedź swojej pierwszej dużej trasy koncertowej, której nazwa brzmi „DIEMOS„. W jej ramach zespół po raz pierwszy zagra w Europie, odwiedzając 6 krajów i dając w nich 8 koncertów, by potem wrócić do Japonii na kolejne 28 występów. Trasa rozpoczyna się w lipcu.

 

Członkowie zespołu:

nbbb

Hiro – wokalista. Śpiewa, krzyczy, growluje. Uczęszczał na uniwersytet w Seattle, jednak „pogoda go wkurzała” i teraz jest frontmanem w jednym z najbardziej szalonych zespołów z nurtu visual kei.
Twitter: https://twitter.com/hiro__NB
Cazqui “7-Strings” – gitarzysta, znany ze swoich bardzo szalonych solówek oraz z niesamowitej zdolności do komponowania piosenek. Oprócz tego zna się na modzie.
Twitter: https://twitter.com/Cazqui
Daichi – gitarzysta. Jest znany nie tylko ze swoich umiejętności gitarowych, ale też ze swojego poczucia estetyki.
Twitter: https://twitter.com/daichi_nb
Masa – basista. Ma wyrafinowany zmysł modowy. Pojawił się w teledysku do singla GACKTa z 2014 roku o tytule „Akatsuki Zukuyo – DAY BREAKERS –”
Twitter: https://twitter.com/Masa_nokubura.
Natsu – porywczy perkusista. Najczęściej można zobaczyć go na filmikach na Instagramie, na których ćwiczy grę na perkusji albo trenuje.
Twitter: https://twitter.com/Natsu_NB

Dyskografia:

dysk

Trasa:
15/07 – LONDYN, UK @ Underworld
16/07 – PARYŻ, FR @ La Boule Noire
17/07 – AMSTERDAM, NL @ Melkweg
19/07 – HAMBURG, DE @ Headcrash
20/07 – KOLONIA, DE @ MTC
23/07 – BUDAPESZT, HU @ KVLT BP
24/07 – MONACHIUM, DE @ Feierwerk
26/07 – MOSKWA, RU @ Club Theater
27/07 – HELSINKI, FI @ Nosturi

NOCTURNAL BLOODLUST OFFICIAL WEBSITE
https://nocturnalbloodlust.com/
NOCTURNAL BLOODLUST TWITTER
https://twitter.com/nokubura
NOCTURNAL BLOODLUST FACEBOOK
https://www.facebook.com/nocturnalbloodlust/
NOCTURNAL BLOODLUST YOUTUBE
https://www.youtube.com/user/NCBLofficial

Dodaj komentarz