MyMusicTaste ogłasza światową trasę Zico

Zico wyrusza w światową trasę koncertową „King of the Zungle”, czy odwiedzi też Polskę? Wszystko zależy od Was. Na stronie MyMusicTaste trwa głosowanie, w którym możecie wybrać miasto, do którego powinien przyjechać Zico. Polscy fani zawsze wyróżniają się dużą aktywnością, więc pokażmy na co nas stać!

 

DhTiLMYXcAAjG_r

 

W sieci niedawno pojawił się teaser promujący nadchodzącą trasę. Musicie przyznać, że robi wrażenie. Fani rapera wiedzą, że na scenie nie brakuje mu charyzmy i energii. Mogliśmy się o tym przekonać w marcu 2015 roku, kiedy koncert Block B, którego liderem jest właśnie Zico, zgromadził przed warszawskim Palladium prawdziwe tłumy. Zespół był bardzo pozytywnie zaskoczony reakcjami fanów i obiecał wrócić do Polski.

 

 

Zico zadebiutował w 2011 roku w zespole Block B oraz nieustannie rozwijał swoją karierę jako raper, producent i kompozytor. Po roku od wydania solowej płyty „Television”, w lipcu 2018 wydał w kolaboracji z IU singiel „Soulmate”.

 

Więcej informacji na temat trasy koncertowej Zico można uzyskać na stronie https://mymusictaste.com oraz kanałach społecznościowych MyMusicTaste.

Dodaj komentarz