Kim Woojin rusza w europejską trasę

Solowy artysta K-Pop KIM WOOJIN udaje się do Europy ze swoją trasą „THE MOMENT TOUR EUROPE”. Jest gotowy podbić pięć miast w Europie z przystankami w Paryżu, Warszawie, Berlinie, Londynie i Madrycie. Trasa europejska rozpoczyna się w Paryżu 17 stycznia i zakończy się w Madrycie 25 stycznia. Koncert w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się 19 stycznia.

KIM WOOJIN to solowy artysta K-Pop z agencji KREATION Music Rights. KIM WOOJIN zadebiutował solowo w sierpniu 2021 roku albumem „The moment: 未成年, a minor”. i odcisnął swoje piętno na słuchaczach K-Pop, wchodząc na listy iTunes w 13 krajach na całym świecie, w tym na Tajwanie i w Stanach Zjednoczonych. Udowodnił, że ma potencjał do odniesienia sukcesu jako artysta solowy, a nawet brał udział w pisaniu całego albumu. KIM WOOJIN zdobył niedawno nagrodę dla najlepszego artysty w konkursie Asia Top Awards 2023. Stawiając pierwsze kroki jako artysta solowy, pozostał aktywny aktorsko, uczestnicząc w OSTach K-Dramas takich jak „King The Land” i „Reborn Rich”, a także brał udział w światowych trasach koncertowych i musicalach. Artysta zakończył w październiku trasę The Moment Tour India 2023. Jako headliner różnych znanych festiwali i koncertów dotrzymał słowa złożonego swoim długo wyczekującym fanom w Indiach.

KIM WOOJIN zagrał w „Beyond The Clothes” – brazylijskim oryginale HBO Max, wcielając się w postać „Kyungmina”, co czyni go pierwszym Koreańczykiem, który zagrał główną rolę w serialu HBO Max. Dzięki temu występowi udało mu się przyciągnąć uwagę nie tylko Brazylii, ale także kilku innych krajów Ameryki Południowej. Dodatkowo zaskoczył fanów podejmując wyzwanie w musicalu „Sherlock Holmes: Secret Of The Anderson Family”.

KIM WOOJIN brał udział w pisaniu piosenek do swojego drugiego minialbumu „The moment: 美成年, Bounce.”, udowadniając swój rozwój poprzez szczere przedstawienie swojej historii. Jako rozwinięcie poprzedniego albumu, wyraża on chęć zaprezentowania bardziej wymagających i błyskotliwych piosenek jako prezent dla CUBS (oficjalna nazwa fandomu) i zdobycia uznania publiczności dzięki swoim piosenkom. Seria „The moment” oddaje emocje, których doświadczyliśmy w życiu lub w danej chwili, aby zapewnić publiczności współczucie i komfort. KIM WOOJIN odkrywa przed światem swoje przesłanie i aspiracje w każdym albumie i prezentuje swój orzeźwiający wokal.

W 2022 roku KIM WOOJIN odbył swoją pierwszą światową trasę koncertową „STILL DREAM” w 27 miastach w różnych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Europie, Ameryce Południowej i Japonii. Trasa została nazwana na cześć jego singla „STILL DREAM”. Poprzez światową trasę koncertową, która była długo wyczekiwanym marzeniem, wyraził chęć realizacji swojego marzenia wraz ze swoimi fanami. W czasie światowej trasy koncertowej nie tylko poprzez utwory z minialbumu, ale także OST, w którym brał udział, pokazał publiczności swój różnorodny urok. Fani z niecierpliwością czekają na jego nadchodzącą trasę koncertową i to, jaka setlista zaskoczy ich tym razem.

Minął ponad rok od jego ostatniej światowej trasy KIM WOOJIN 1ST WORLD TOUR 2022 „STILL DREAM” – nadchodząca THE MOMENT TOUR EUROPE z pewnością będzie ważnym czasem nie tylko dla CUBS, ale także dla niego. Poprzez fascynujące utwory i choreografie, które pozwalają mu pokazać swój talent, KIM WOOJIN zaprasza fanów na swoje wyjątkowe występy na żywo.

Bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży! Do kupienia pod linkiem: tutaj.

Więcej informacji: tutaj

KIM WOOJIN: THE MOMENT TOUR EUROPE – Tour Dates
17 Jan – PARIS – La Bellevilloise
19 Jan – WARSAW – Hybrydy
21 Jan – BERLIN – Columbia Theater
23 Jan – LONDON – O2 Academy Islington
25 Jan – MADRID – Changó Club