IMFACT w Warszawie

Już 18 kwietnia w Warszawie wystąpi południowokoreańska grupa IMFACT (임팩트). Koncert odbędzie się w klubie Progresja, a organizatorem jest Kanzen Music. Jest to ich pierwsza europejska trasa, podczas której odwiedzą Hiszpanię, Grecję, Holandię, Niemcy i oczywiście Polskę. Ciekawostką jest, że będą pierwszą grupą k-popową, która odwiedzi Grecję.

W skład zespołu wchodzi pięciu członków: Jeup, Taeho, Jian, Sang i Ungjae. Chłopaki zadebiutowali singlem „Lolliop”, który został wydany 27 stycznia 2016 roku za pośrednictwem wytwórni Star Empire Entertainment. Zawiera 4 piosenki, w tym tytułową „Lollipop”. Ich fandom nosi nazwę „IF”, co oznacza jedność grupy Imfact (I) z ich fanami (F).

Ich drugi album „Revolt” został wydany 11 listopada. Pojawiła się na nim piosenka „Feel so Good”, do której powstał również teledysk. W kwietniu 2018 roku Imfact powrócili z piosenką „The Light”, a także wystąpili podczas KCON w Los Angeles. Był to ich pierwszy występ w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkali się z bardzo dobrym przyjęciem.

16 sierpnia grupa wydała nowy teledysk do piosenki „NANANA”. Opowiada ona młodości i spełnianiu marzeń. Utwór w stylu house, zdobył pozytywne opinie krytyków muzycznych i znalazł się na 13 miejscu w rankingu 20 najlepszych k-popowych piosenek 2018 roku, według magazynu Dazed.

Chłopaki wkładają w swoje występy mnóstwo energii, abyście przeżyli niezapomniane show. Jeśli jeszcze nie macie biletów, koniecznie musicie to nadrobić! Znajdziecie je na stronach organizatora oraz klubu Progresja.

Dodaj komentarz