EXIT w kinach od 6 grudnia // KONKURS

Polska premiera hitowego koreańskiego filmu EXIT już 6 grudnia! Ta rozrywkowa komedia akcji ze studia, które wydało „Parasite” jest reżyserskim debiutem Lee Sanggeuna. W rolach głównych występują Yoona z 소녀시대(Girls’ Generation) oraz Cho Jungseok. Nie możecie tego przegapić!

Tytuł (pl): „Exit”
Tytuł międzynarodowy: „Exit”
Tytuł oryginalny: 엑시트
Reżyseria i scenariusz: Lee Sang-Geun 이상근
Zdjęcia: Il-Yeon Kim
Muzyka: Mowg

Występują:
Yong-Nam – Jung-Suk Jo
Eui-Joo – Yoona
Hyun-Ok – Du-Shim Ko
Jang-Soo – In-Hwan Park
Jung-Hyun – Ji-Yeong Kim

Kraj: Korea Południowa
Czas trwania: 103 min.
Data premiery PL: 6/12/2019
Gatunek: akcja / komedia

Reżyserski debiut Lee Sang-Geuna to trzymający w pełnym napięciu film katastroficzny z elementami komedii. Yong-Nam (w tel roli Jung-Suk Jo, znany z m.in. „My Love, My Bridge”, 2014 czy „My Annoying Brother, 2016) to typowy, życiowy nieudacznik mieszkający kątem u swoich rodziców. Za czasów licealnych znany ze swoich wspinaczkowych sukcesów teraz, jedyne czym mógłby się pochwalić to zaproszenie na kolejną rozmowę rekrutującą do pracy.

W dniu 70-tych urodzin swojej matki organizuje jej przyjęcie w „Dream Garden”, gdzie pracuje jego niespełniona miłość – Eui-Joo (w tej roli znana wszystkim koreańska idolka, piosenkarka Sm Town, aktorka Yoona), piękność wspinająca się po szczeblach hotelowej kariery zawodowej. Niespodziewanie tajemniczy mężczyzna rozpyla trujący gaz w okolicznej dzielnicy Seoulu – Yong z Eui współpracując starają się zapewnić wszystkim bezpieczne schronienie i ucieczkę ze strefy narażonej na zatrucie.

Film „Exit” stał się koreańskim hitem kinowym sezonu letniego 2019, podczas którego zostało sprzedanych ponad 9 milionów biletów. Już w dniu premiery obejrzało go ponad 490 tysięcy widzów. Obiecujący film, który prezentuje kino koreańskie jako czystą zabawę i przedstawi publiczności wschodzącego, utalentowanego reżysera.

KONKURS

Dzięki uprzejmości Mayfly mamy do rozdania aż trzy podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu EXIT, który odbędzie się 2 grudnia o 20:30 w warszawskim kinie Luna! Zasady konkursu są bardzo proste:

  • Kliknijcie like pod tym postem na Facebooku i udostępnijcie go publicznie na swojej tablicy. (Pamiętajcie też, by polubić nasz fanpage!)
  • W komentarzu pod tym samym postem oznaczcie osobę, z którą chcielibyście wybrać się na film oraz podzielcie się piosenką, która według Was pasowałaby jako soundtrack do filmu EXIT.

Wybierzemy troje zwycięzców, którzy otrzymają podwójne zaproszenia na film. Odpowiedzi przyjmujemy do piątku, 29 listopada do godziny 20:00. Zwycięzców poinformujemy przez wiadomość prywatną w dniu następnym.

Dodaj komentarz