EVERGLOW w Warszawie – zdjęcia

Koncert grupy EVERGLOW w Warszawie, który miał miejsce 2 lutego 2024 roku w klubie Palladium, był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich polskich fanów zespołu. Dziewczyny rozpoczęły swój występ od świetnie znanych hitów, takich jak „FIRST”, „Slay” i „Pirate”, zdobywając serca fanów od pierwszych dźwięków.

W trakcie koncertu EVERGLOW zaprezentowały specjalne wystąpienia w unitach, z czego szczególnie imponujący był taniec do „Unholy” w wykonaniu E:U i Mii. Momentem, który podbił serca fanów, były cover k-popowych piosenek, w który włączył się pełen entuzjazmu wspólny śpiew publiczności.

W przerwach między utworami dziewczyny wyraziły swoje zaskoczenie i zachwyt energią polskich fanów. Były one także mile zaskoczone polskim zwyczajem tupania, co tylko potwierdziło, że atmosfera koncertu była wyjątkowa. Z pewnością niezapomnianym momentem były wspólne okrzyki „EVERGLOW forever, let’s go!” przed występem z bardzo popularnym „LA DI DA”.

Podczas bisu dziewczyny podziękowały publiczności za niesamowite przyjęcie i opowiedziały kilka anegdot z czasu spędzonego w Polsce. Zwróciły uwagę na smakowitość polskiego jedzenia, szczególnie podkreślając, że polska golonka przypadła im do gustu. Obiecały również, że koniecznie muszą wrócić do Polski. Koncert zakończył się debiutanckim utworem zespołu, „Bon Bon Chocolat”, który był wspaniałym zwieńczeniem wieczoru, potwierdzającym, że EVERGLOW to zespół, który z pewnością zapadnie w pamięć każdego fana.

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z koncertu!

fot. Martyna Cieślik, Julia Wawryniuk

Dziękujemy MyMusicTaste za możliwość relacjonowania koncertu!