EPIK HIGH w Polsce

19 marca 2019 roku w warszawskim klubie Progresja odbędzie się koncert zespołu Epik High. Będzie to ich pierwsza trasa koncertowa po Europie, dlatego nie możecie tego przegapić!

Epik High to południowokoreański zespół hip-hopowy, w którego skład wchodzą: Tablo, Mithra Jin oraz DJ Tukutz. Liderem gupy jest Tablo – raper, piosenkarz, twórca tekstów i producent. Grupa powstała w 2001 roku, zaczynając na undergroundowej hip-hopowej scenie w Seulu, a ich debiutancki album Map of the Human Soul ukazał się 2003 roku. Wyróżniają się łączeniem w swojej muzyce różnych gatunków i stylów, co zaowocowało rosnącą popularnością i wydaniem do tej pory aż 10 płyt. Oprócz hip-hopu w ich piosenkach można odnaleźć elementy rocka, popu oraz elektroniki.

Zespół współpracował z wieloma azjatyckimi oraz zagranicznymi artystami. W Cave me in można usłyszeć Tablo razem z Gallantem, a w Hood z raperem Joey’em Bada$$em. W kwietniu 2016 roku Epik High wystąpili na festiwalu Coachella, gdzie spotkali się ze świetnym przyjęciem przez publiczność. Warto wspomnieć, że byli pierwszym koreańskim mainstreamowym zespołem, który wystąpił na scenie tego festiwalu.

Bilety na koncert w Warszawie trafiły do sprzedaży 31 stycznia, jeśli jeszcze ich nie macie, koniecznie musicie to nadrobić.

Ceny biletów: 219zł / 319zł / 399zł / 699zł (VIP)

  • Super Early Entry Standing: 399zł
  • Early Entry Standing: 319zł
  • General Entry Standing: 219zł
  • VIP with Meet & Greet: 699zł (1*Super Early Entry Standing Ticket + 1*Admission to exclusive Meet & Greet / Photo Event)

Bilety możecie kupić na stronie:
https://progresja.com/events/epik-high/

Więcej informacji można uzyskać na kanałach organizatora ONION PRODUCTION oraz na stronie wydarzenia.

One thought on “EPIK HIGH w Polsce

Dodaj komentarz