Dreamcatcher wracają do Warszawy

Wiodąca na listach przebojów grupa DREAMCATCHER wyrusza w europejską trasę koncertową „Dreamcatcher 2024 World Tour [Luck Inside 7 Doors] in Europe”. Siedmioosobowy girlsband zarządzany przez DREAMCATCHER COMPANY zaprezentuje swój talent w pięciu europejskich miastach, w tym w Barcelonie, Warszawie, Londynie, Offenbach i Paryżu. Trasa rozpoczyna się w Barcelonie 17 lutego 2024 r., a kończy w Paryżu 25 lutego 2024 r.

DREAMCATCHER to siedmioosobowa grupa dziewcząt działająca pod wytwórnią DREAMCATCHER COMPANY, w skład której wchodzą członkinie JI U, SU A, SIYEON, HANDONG, YOOHYEON, DAMI i GAHYEON. Udowodniły swój nieograniczony talent, pokazując swój niepowtarzalny urok poprzez mocne, dynamiczne utwory z potężnym wokalem po piękne, delikatne ballady. DREAMCATCHER podbiły serca fanów muzyki zarówno w kraju, jak i za granicą.

DREAMCATCHER niedawno powrócilły ze swoim dziewiątym minialbumem „VillainS”, który stanowił udaną inicjację serii o tematyce alternatywnego wszechświata. Utwór tytułowy „OOTD” to akronim od „Outfit Of The Day” i opisuje narcyzm wykraczający poza zwykłą pewność siebie. DREAMCATCHER umocniły tożsamość grupy, przyjmując rolę złoczyńcy w „OOTD”. Instrumentalne brzmienie i efekty wokalne, często wykorzystywane w punk rocku, przekazują niekonwencjonalną i destrukcyjnie pewną atmosferę, pozostawiając słuchaczy pod wrażeniem różnorodnej palety muzycznej DREAMCATCHER.

W 2023 roku DREAMCATCHER zaangażowały się w różnorodne aktywności, aby nawiązać kontakt ze swoimi fanami zarówno w Korei, jak i na arenie międzynarodowej. Grupa konsekwentnie odnosi sukcesy, zdobywając liczne nagrody w programach muzycznych, a nawet zajmując pierwsze miejsca na amerykańskiej liście przebojów iTunes. Jako bardzo doceniana obecność na scenie K-pop, zostały uhonorowane nagrodą „Best Choice” podczas ceremonii rozdania nagród Asia Artist Awards 2023 na Filipinach. Nagroda „Best Choice” przyznawana jest niezrównanym artystom, docenianym przez AAA. To wyróżnienie potwierdziło pozycję DREAMCATCHER w K-popie i podkreśliło ich globalny wpływ.

DREAMCATCHER ponownie spotkają się ze swoimi europejskimi fanami około rok po zakończeniu światowej trasy koncertowej DREAMCATCHER 2022: [Apocalypse: Follow us]. Występ w Paryżu, będący częścią tej trasy, był całkowicie wyprzedany, co świadczy o ich ogromnej światowej popularności. Wchodząc na scenę podczas dynamicznego dwugodzinnego występu, grupa zaprezentowała różnorodną setlistę utworów, zapewniając elektryzujące wrażenia. Lokalna reakcja była wręcz wybuchowa, a fani energicznie śpiewali po koreańsku i gorąco wiwatowali, tworząc atmosferę, która wypełniła całą salę.

Długo oczekiwana światowa trasa Dreamcatcher 2024 [Luck Inside 7 Doors] in Europe z pewnością pomoże stworzyć niezapomniane wspomnienia zarówno dla DREAMCATCHER, jak i ich oddanych „InSomnia”.

Koncert w Warszawie odbędzie się 19 lutego 2024. Sprzedaż rozpocznie się 8 stycznia o 15:00 pod linkiem: mmt.fans/bwpc

Więcej informacji na stronie MyMusicTaste: http://mmt.fans/bw3y